Corsair

Consair to jedna z bardziej znanych firm zajmujących się produkcją pamięci RAM. Została założona w roku 1994 i bardzo szybko stała się pionierem w dostarczaniu komputerowych urządzeń peryferyjnych doskonałej jakości. W ofercie firmy Corsair znajdziemy nie tylko pamięci RAM, ale również pamięci Flasz. A także zasilacze komputerowe o wysokiej klasy zestawy chłodzące. Corsair to firma znana i ceniona na całym świecie. Zasilacze charakteryzuje naprawdę bardzo dobrą jakość. Producent nie boi się wciąż podwyższać czasu gwarancyjnego, co w znaczny sposób zwiększa zaufanie klientów do marki Corsair. niedawno firma ta poinformowała, że wiele zasilaczy zostało objętych aż 10-letnią gwarancją (chodzi m.in. o modele z serii AXi, HXi, RMi, a także RMx). Jak nam wszystkim wiadomo, inne firmy robią to naprawdę niechętnie i bardzo rzadko decydują się na tego typu krok, z kolei Corsair jak widać jest bardzo pewna jakości i wytrzymałości oferowanych produktów. Dla wielu profesjonalnych graczy zasilacze tej firmy to jedna z najważniejszych części w ich PC-cie.
W branży elektronicznej działa wiele firm produkujących dobrej jakości pamięci RAM. Bez wątpienia, jedną z takich firm jest Corsair. Produkty firmy Corsair można zakupić w ponad 60 krajach i są dostępne za pośrednictwem wielu dystrybutorów oraz sprzedawców detalicznych. Z całą pewnością jest to jedna z najlepszych firm produkujących urządzenia tego typu. Co znajdziemy w ofercie marki Corsair? Przede wszystkim wysokiej klasy zasilacze, które cechują się bardzo dużą wydajnością i wytrzymałością, a także bardzo długim okresem gwarancyjnym, który na wiele modeli wynosi aż 10 lat!

Firma corsair oferuje swoim klientom również wspomniane pamięci RAM, a także pamięci Flash, sprzedawane w układach elektronicznych innych marek, a także pod własną USB Flash Voyager. Rok 2006 wniósł do oferty dodatkowe produkty, m.in. wysokiej klasy zestawy chłodzące, a od 2014 możemy zakupić profesjonalne słuchawki, klawiatury do gier czy podkładki pod myszy. Urządzenia peryferyjne tej firmy sprawdzą w bardzo trudnych i wymagających warunkach. Często wykorzystywane są przez profesjonalnych graczy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, IT i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.