Etykieta na butelkę wody kolorowej

Wody kolorowe są bardzo chętnie kupowane. Można do nich zaliczyć pepsi, oranżadę, różne napoje smakowe gazowane i niegazowane. etykieta na butelkę pepsi naklejana jest zarówno na dużą, jak i małą butelkę tego typu słodzonego napoju. Zawiera informację o wszystkich jego środkach słodzących i innych dodawanych składnikach koloryzujących. Jest to zwykle etykieta o czerwonym kolorze z czarnymi nadrukami, bardzo zachęcająca do kupna tego typu napoju. Obecnie w sprzedaży dostępne są butelki pepsi w wersji lite oraz pepsi z dodatkiem cytryny. Na małe butelki naklejane są także niebieskie etykiety, takie butelki są bardzo wygodne, można je zabierać ze sobą na przykład na wyjścia do miasta w letnie dni, natomiast większe butelki, nawet dwulitrowe, kupowane są z okazji różnych spotkań i zabaw sylwestrowych czy karnawałowych oraz imieninowych i wielu innych. Uważane za nieco zdrowsze od samej pepsi, choć również słodkie i sztucznie barwione są na przykład oranżady. etykieta na butelkę popularnej w Polsce oranżady jest bardzo prosta, ale sugestywna. Zawiera obrazek butelki, z której wydostają się bąbelki.

W sprzedaży dostępnych jest także wiele innych wód smakowych, które mogą być gazowane lub niegazowane. etykieta na butelkę tego typu wody smakowej zawiera informację właśnie o tym, czy jest ona gazowana czy też nie. Są na niej wypisane również wszystkie środki słodzące oraz koloryzujące do niej dodawane. Takie wody produkowane są na bazie różnych owoców, które zostały chemicznie przetworzone, dlatego są bardzo dobre w smaku i chętnie kupowane, choć nie do końca zdrowe.

Zwłaszcza dzieci i osoby cierpiące na cukrzycę powinny uważać z piciem tego typu wód kolorowych. Ale informacji o tym nie znajdziemy na etykietach, znajdziemy natomiast sformułowania zachęcające do ich kupna oraz podkreślające fakt, czym konkretna woda kolorowa różni się od innych wód dostępnych na rynku. Etykieta na butelkę konkretnego napoju jest zwykle bardzo kolorowa i szybko rzucająca się w oczy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Usługi i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.